Služby

Idea

Idea

Nápad, to je často to, oč tu běží. S klienty velice rádi dumáme nad tím, co by pro jejich zákazníky, zaměstnance či jiné partnery bylo tím nejlepším řešením. Nebojíme se být seběvědomí a hrdě o sobě tvrdit, že v tom, v čem jsme opravdu dobří je znalost trendů a novinek, často býváme prvními, kdo na českém trhu prezentuje světové novinky.

Idea
Idea
Design

Design

Po výběru předmětů klientem připraví naši designeři a grafici ty nejlepší možnosti brandingu nebo kompletního designu produktu.

Design
Design
Výroba

Výroba

 V případě zakázkové výroby zajistíme kdekoliv na světě celý výrobní proces tak, aby výsledný produkt splňoval kritéria klienta. U brandovaných produktů zajistíme tamponový potisk, sítotisk, sublimační potisk, UV digitální tisk a mnoho dalších více či méně obvyklých technologií. 

Výroba
Výroba
E-shop

E-shop

Žijeme v moderní době plné technologií a objednávat několik položek prostřednictvím e-mailu již není zázrak moderní doby. Proto pro své klienty vytváříme objednávkové systémy - e-shopy na míru, přes které mohou pobočky, klienti či obchodní partneři vytvářet pohodlně objednávky jako v každém jiném komerčním e-shopu. 

E-shop
E-shop
Skladování

Skladování

Naší klienti, kteří mají své klienty a pobočky v dalších několika zahraničních zemích, rádi využívají možnosti skladování reklamních předmětů v našem skladu v Praze, odkud zboží dále distribuujeme.

Skladování
Skladování
Distribuce

Distribuce

Zboží našich klientů rozesíláme nejběžněji v rámci EU, ale také do zemí mimo EU. Naprostá většina objednávek je expedována do 24h od přijetí. Samozřejmostí je kompletace různých druhů zboží do jedné zásilky a balení tak, aby nedošlo ke škodám.  

Distribuce
Distribuce
Loading...